Bakan Özer'den Eğitime Yönelik Çok Önemli Açıklama

Milli Eğitim Bakanı olarak atanan Mahmut Özer, ayağının tozu ile İl Milli Eğitim Müdürleri ile ilk Toplantısını yaptı. Toplantıda eğitim ve okulların açılmasına yönelik sevindirici açıklama yapan Özer'in açıklaması ve haberin detayları şöyle:

Bakan Özer'den Eğitime Yönelik Çok Önemli Açıklama
07 Ağustos 2021 - 00:21 - Güncelleme: 07 Ağustos 2021 - 00:52
Ziya Selçuk'un görevinden istifa etmesinin akabinde bu makama Atanan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, okulların açılmasına yönelik umut veren açıklama yaparak, "Bu vesileyle belirtmek isterim ki Eylül'de okulları açmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Türkiye'nin geleceği için yüz yüze eğitime geçmek kritik hale gelmiştir. Vakaların sıfırlanmasını bekleyemeyiz. Çocuklarımızın Bedensel ve zihinsel gelişimi için müsaade edemeyiz." dedi.

Bu haber de dikkatinizi çekebilir
ÖĞRETMENLERE REKOR PROMOSYON... TIKLAYINIZ


Düzenlenen toplantıda konuşan Bakan Mahmut Özer önemli mesajlar verdi. Bakan Özer "Türkiye'nin geleceği için yüz yüze eğitime geçmek kritik hale gelmiştir. Vakaların sıfırlanmasını bekleyemeyiz. Çocuklarımızın Bedensel ve zihinsel gelişimi için müsaade edemeyiz. Okulları kapalı tutma gibi bir lüksümüz yoktur." dedi.

Bu haber de dikkatinizi çekebilir:
MEB'DE ÇOK SAYIDA GENEL MÜDÜR GÖREVDEN ALINDI... TIKLAYINIZ
Bu haber 4818 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Fatih Akdağ
  2 ay önce
  Eylülde okulları açacaksınız ama boş olan kadroları öğretmenlik vasfı olmayan ücretli öğretmenlerle dolduracaksanız ne önemi varki. Madem çocuklarımızın gelecekleri bu kadar önemli o zaman ek atama yaparak çocuklarımızı gerçek öğretmenlere emanet ediniz
 • Ismail uysal
  2 ay önce
  Sonuçta ücretli öğretmende görevlendirmede bir kıral var önüne gelen ücretli öğretmen olmuyor mezuniyeti ttkb 9 sayılı kararında yer alan bölümlerden birinden mezun olup olmadığına ve formasyonuna bakılıp seçiliyor