Aysel Öğretmen 24 Temmuz'da Evlenecekti Ama Hunharca Öldürüldü, Öldürüleceğini Daha Önce Paylaştığı Ortaya Çıktı

Önümüzdeki hafta evlenecek olan Aysel öğretmen, eşinin silahından çıkan kurşunlara hedef oldu ve eşi tarafından katledildi. Bingöl'de görev yapan Yozgatlı bir uzman çavuş, bir hafta sonra evleneceği öğretmen eşini tabancayla vurarak öldürdü ve cinayetin akabinde aynı silahla intihar etti. Öldürülen kadın öğretmenin sosyal medya hesabından, "Bir gün burada adımın yazmasından korkuyorum" yazdığı, öldürülen kadınların adlarının bulunduğu aldığı dijital anıtı paylaştığı ortaya çıktı. Çiftin düğünlerinin 24 Temmuz 2021 tarihinde olacağı öğrenildi.

Aysel Öğretmen 24 Temmuz'da Evlenecekti Ama Hunharca Öldürüldü, Öldürüleceğini Daha Önce Paylaştığı Ortaya Çıktı
18 Temmuz 2021 - 20:39 - Güncelleme: 19 Temmuz 2021 - 00:40
Önümüzdeki hafta evlenecek olan Aysel öğretmen,nişanlısının silahından çıkan kurşunlara hedef oldu ve eşi tarafından katledildi.
Bingöl'de görev yapan  Yozgatlı bir uzman çavuş, bir hafta sonra evleneceği öğretmen eşini tabancayla vurarak öldürdü ve cinayetin akabinde aynı silahla intihar etti. Öldürülen kadın öğretmenin sosyal medya hesabından, "Bir gün burada adımın yazmasından korkuyorum" yazdığı, öldürülen kadınların adlarınn bulunduğu aldığı dijital anıtı paylaştığı ortaya çıktı. Çiftin düğünlerinin 24 Temmuz 2021 tarihinde olacağı öğrenildi.
Yozgat'ta, Bingöl'de uzman çavuş olarak görev yaptığı bildirilen Hacı Y. (30), öğretmen eşi Aysel Y.'yi (29) tabancayla ateş ederek öldürdü ve işlediği cinayetten sonra aynı silahla intihara kalkıştı.

FACEBOOK ÖĞRETMEN GRUBU İÇİN TIKLAYINIZ

İntihar girişiminde bulunan Uzman Çavuş Hacı Y.'nin hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi.
Bingöl'de görev yapan ve Yozgatlı olduğu belirlenen uzman çavuş Hacı Y., düğün yapmaya hazırlandığı ve yakın zamanda nikahlandığı öğretmen eşi Aysel Y. ile dün gece buluştu.
Edinilen bilgilere göre Hacı Y. ile Aysel Y., kent merkezinde bulunan alışveriş merkezi önünde otomobil içinde bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Uzman Çavuş Hacı Y., tartışma sırasında tabancasını çıkarıp evleneceği öğretmen Aysel Y.'ye ateş etti.
Katil zanlısı Hacı Y., daha sonra Aysel öğretmeni öldürdüğü silahı başına dayayarak, ateşledi. Silah sesini duyan vatandaşların haber vermesiyle olay mahalline gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Aysel Y.'nin yaşamını yitirdiği belirlendi.
Hayatını kaybeden Aysel Y.'nin cansız bedeni, olay yerine gelen polisin yaptığı ilk incelemenin ardından otopsi yapılmak üzere Yozgat Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.
İntihar girişiminin ardından ağır yaralanan Hacı Y. ise Yozgat Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan Hacı Y.'nin hayati tehlikesinin olduğu bilgisine ulaşıldı

7 AY ÖNCE 'KORKUYORUM' PAYLAŞIMI

Katledilmesinin ardından Aysel Y.'nin, 3 Ocak'ta sosyal medya hesabı üzerinden, daha önceöldürülen kadınların isimlerinin yer aldığı dijital anıtı paylaştığı ortaya çıktı.
Öğretmen Aysel Y.'nin, sosyal medyada 'şiddetten ölen kadınlar için dijital anıt' ile paylaştığı mesajında

"Bir gün burada adının yazmasından korkan bir genç kız vardı ve ben de bir gün burada adımın yazmasından korkuyorum" yazdığı öğrenildi.

DÜĞÜNLERİ 24 TEMMUZ'DA TAPILACAKTI

Aysel öğretmen ölmeseydi çiftin 24 Temmuz'da düğün yapacakları ve davetiyelerini dağıttıkları öğrenildi.
Bu haber 8013 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum