Avrupada yayılan korkunç palyaço nedir ? oları

İlk olarak geçtiğimiz yıl bu zamanlar ABD’nin Güney Carolina eyaletinde görülen ‘korkunç palyaço’ çılgınlığı hızla yayılıyor. İşte videoları

11 Ekim 2016 - 00:02

. ABD’de bu trendin ilk olarak nasıl çıktığını, kimin neyden ilham alarak bunu başlattığını bilmiyor. Kesin olan; bu trend ABD’nin ardından Kanada, İngiltere ve Yeni Zelanda’dan sonra şimdi de Avustralya’da…


ABD’nin bir çok noktasında son aylarda yüzlerce ‘korkunç palyaço’ olayı rapor edildi. Bir çoğunda da palyaço kılığına girenler gece karanlığında tenha yollardan tek başına yürüyen insanları ellerinde bıçakla kovalıyor.

Pennsylvania’da bir palyaço tarafından kovalanan bir öğrenci bıçaklanarak öldürüldü. Söz konusu çılgınlığın neden olduğu korku genel bir hal almış durumda. Bazı okullarda öğrenciler okulu palyaçoların basıp bıçaklı saldırıda bulunacakları korkusunu yaşıyor. Olay paranoya noktasına vardı. Her an bu tür bir saldırının olabileceği endişesini taşıyan anne babalar çaresiz.


Palyaço kılığına girerek insanları korkutmayı amaçlayan bir çok kişi polis tarafından yakalandı. Ancak olayların önüne geçilemiyor.

En son Avustralya’nın Brisbane bölgesinde bir kadın korkunç maskeli bir palyaço tarafından kovalandığını aktardı yerel medyaya.

Çocukları ormana çağıran palyaçolar var
Güney Carolina’da karanlık çöktükten sonra yol kenarlarında sessizce bekleyen çok sayıda palyaço polise ihbar edildi. Palyaçoların çocukları ormana götürmek için para ve oyuncaklarla kandırmaya çalıştıkları belirtiliyor.

Avustralya’da polis palyaço kılığına giren herkesi suç işlemeye karşı uyardı. Polis, vatandaşları korkutmaya çalışan bu kişilerin affedilmeyeceğini açıkladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Öğretmenlere Yönelik Büyük operasyon!
Öğretmenlere Yönelik Büyük operasyon!
Matematik öğretmeni 4 ile bölünebilme kuralını buldu
Matematik öğretmeni 4 ile bölünebilme kuralını buldu