AUZEF sınav takviminde güncelleme yapıldı. AUZEF final sınavları ne zaman yapılacak, sınav tarihi ne zaman, sınavlar hangi gün yapılacak? işte AUZEF o sınav günleri ile ilgili detaylar:

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) akademik sınav takviminde güncelleme yapıldı. Yayımlanan Takvimde, AUZEF final sınavlarının yeni tarihine ilişkin detaylar yer aldı.

Istanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) akademik sınav takvimiyle ilgili yeni duyuru paylaşıldı. Takvimde yapılan güncelleme doğrultusunda AUZEF Bitirme (Final) Sınavının tarihi 6-7 Ocak 2024 tarihlerinde yapılacak. 

AUZEF SINAV TAKVİMDİNE GÜNCELLEME YAPILDI

"Akademik takvim güncellendi." başlıklı duyuruda;

Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği

"Değerli Öğrencilerimiz, 

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Açıköğretim Lisesi Sınavlarının 23-24 Aralık 2023 tarihlerinde yapılacağını ilan etmiştir. Bakanlık yetkilileriyle yaptığımız görüşmelerde söz konusu sınava sadece İstanbul'da bir milyona yakın öğrencinin katılmasının beklendiği bilgisi alınmıştır. MEB binalarının kullanılamayacak olması nedeniyle daha önceden ilan ettiğimiz AUZEF Bitirme (Final) Sınavının tarihi 6-7 Ocak 2024; Telafi (Bütünleme) Sınavının ise 10-11 Şubat 2024 olarak güncellenmiştir. 
Başarılar dileriz. " ifadelerine yer verildi.