Atanamayan kadın öğretmen başörtüsü çalarken yakalandı

Atanamayan bir öğretmen Samsun'da bir mağazadan değeri 595 lira olan 5 başörtüsü çalarken güvenlik görevlisi tarafından suçustü yakalandı. Öğretmenin 34 yaşındaki Hatice E.R. olduğu bildirilirken, yakalanıp polise teslim edildiği öğrenildi.

Atanamayan kadın öğretmen başörtüsü çalarken yakalandı
15 Ağustos 2017 - 18:32 - Güncelleme: 15 Ağustos 2017 - 18:35

Genç kadının 'atanamayan bir öğretmen' olduğu öğrenildi.
Trajikomik olay dün Samsun’un Canik İlçesi, Yeni Mahalle’de meydana geldi. İddiaya göre Türkçe öğretmeni olan ancak atanamayan Hatice E.R., bir AVM’deki mağazaya müşteri gibi girdi. Şüpheli, işyerinin güvenlik görevlisinin yanında değeri 595 lira olan 5 başörtüsü alıp denemek bahanesiyle kabine girdi. Kabinde üzerlerindeki manyetik güvenlik alarmlarını kestiği başörtüleri çantasına atıp çıktı.
Güvenlik görevlisi kadının eli boş çıktığını görüp şüphe üzerine kabini kontrol ettiğinde, yerde manyetik alarmları gördü. Daha sonra hızla mağazadan çıkan kadını yakalayıp polise haber verdi. Olay yerine gelen polis, çantasında 5 başörtüsü bulduğu kadını kelepçeleyip gözaltına aldı. Başörtüler işyeri çalışanlarına teslim edilirken, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.Bu haber 3350 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort