Atama bekleyen öğretmenler sonunda bunu yaptı

Atama bekleyen yüz binlerce öğretmen adayının tek sorduğu soru Şubat ayında öğretmen ataması olacak mı ? Aday öğretmenlerin her sene katlanarak arttığı ülkemizde bu sene için eğitim fakülteleri kapanacak öğrenci alınmayacak haberleri bile yayınlanmıştı. Atama bekleyen öğretmen adayları çareyi sosyal medyadan seslerini hükümete duyurmak istiyorlar.Atama bekleyen öğretmen adayları bir umut belki sesimiz duyurulur deyip Şubat atamasını tekrar gündeme getirmek istiyor. Şubat öğretmen atamalarını bekleyen adaylar sosyal medyadan seslerini duyurup MEB'e sesleniyorlar! haberin detayı ve eğitim haberlerini yakından takip etmek için öğretmenlersitesi.com'dan ayrılmayınız

Atama bekleyen öğretmenler sonunda bunu yaptı
07 Şubat 2017 - 18:32

Şubatta atama yapılacağına dair defalarca açıklama yapılmasına rağmen hala bu konuda birşey yapılmadığı için öğretmenler çareyi sosyal medyadan seslerini duyurmakta buldu. Yüz binlerce öğretmen yakınlarıyla birlikte bu konuda bir açıklama bekliyor.

Atama yapılacak mı? Yapılacaksa takvim ne zaman açıklanacak? Sonucu öğretmenleri üzebilecek bir başka soru ise "Şubatta atama yapılmayacak mı?"

Umarız MEB öğretmen adaylarının seslerini duyar ve en kısa sürede onların içini ferahlatır. 


 

Bu haber 3164 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort