Atama bekleyen öğretmenler Ek 10 Bin Atama için MEB yetkilileri ile görüştü

2016 KPSS giren öğretmen adayları aldığını puanın yeterli olduğunu düşünüyorlardı ancak diğer yıllara oranla atama sayısının az olması öğretmen adaylarına hayal kırıklığına uğrattı.

12 Ekim 2017 - 23:02 - Güncelleme: 12 Ekim 2017 - 23:28

Bu hayal kırıklığı çok uzun sürmedi ve adayları sevindirici haber sayın Cumhurbaşkanımızın'dan geldi. Ağustos'tan Sonra İlave Atama Müjdesi Sayın Cumhurbaşkanımızın referandum öncesi katıldığı mitinglerde 20 bin öğretmen atamasının devam ettiğini ve bu atamaya ilave olarak Ağustostan sonra 10 bin ek atama olacağını kamuoyuna duyurdu . 2017 Mayıs mülakatına giren öğretmen adayları verilen bu sözleri kaynak göstererek haklı olan mücadelesine hız kesmeden devam ediyor.

ÖĞRETMEN ATAMASI VE MÜLAKAT GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

Öğretmen Adaylarının Sesleri Duyuluyor 10 Bin Ek Atama bekleyen öğretmenler yetkililere seslerini duyurmak için gerek sosyal medyada gerekse mektuplarla yetkilere ulaşmaya ve verilmiş olan sözlerin müjdeli habere dönmesini istiyor. Geçtiğimiz günlerde adaylar 10 Bin ilave Atama için hazırladıkları dosyayı AK Parti Afyonkarahisar milletvekili mahmut koçak'a elden teslim etti. sayın Mahmut Koçak ise almış olduğu dosyayı Milli Eğitim Bakan Yardımcısı sn Orhan Erdem'e teslim etti.

ÖĞRETMENLER GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2017 EŞ, SAĞLIK VE MAZERET ATAMA YARDIMLAŞMA GRUBU İÇİN TIKLAYINIZ

SINIF ÖĞRETMENLERİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖĞRETMEN ATAMASI VE MÜLAKAT GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN


ÖĞRETMEN ATAMASI VE MÜLAKAT GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • SUNA
  1 ay önce
  HAdi inşALLAH BİRAZ HAYSIYET VARSA VERILEN BU SOZLER TUTULUR.İLAVE 10000 ATAMA HAKKIMIZ
 • hüseyin öz
  2 ay önce
  cumhurbaşkanı mtv inecek dedi indi ağustosda 10 bin öğretmen atanacak dedi atanacak kim cumhurbaşkanına karşı gelebilir? cumhurbaşkanına bunu sözünü hatırlatacak aktif sosyal faaliyetler yapmamız gerek. atanamayan öğretmenler uyumayın mücadele edin ki hayvan yetiştiricileri yerinizde olmasın! duyurun artık reisi cumhura sesinizi !
 • şahin kunt
  2 ay önce
  cumhurbaşkanının ağustos sonrası 10 bin daha öğretmen ataması sözünü verdiği videoyu cumhurbaşkanına izletecek bir güç yok mu, atanamayan öğretmenler neden sessiz, kamuoyu neden sessiz çakma entellektüeller nerde sesiniz çıkmıyor ha? kardeşim atanamayan öğretmene atanamayan öğretmenden başka ve bu site gibi bi kaç site dışında destek olan yok! öğretmenler sessiz kalırsa bürokrasi denen ucube gider at bakıcısını da hayvan yetiştiricisini de sınıfa öğretmen diye diker! 2017 kpss puanı ile 10000 öğretmen ek atama sözünü cumhurbaşkanına duyurmalıyız başka çare yok ismet yılmaz yusuf tekin naci ağbal hepsi hikaye tek merci devletin başı söz veren o cumhurbaşkanı! sesimizi cumhurbaşkanina duyuralim sadece ona yoğunlaşalim atanacak diye söz veren o diğerleri hiç atanacak demiyor atanmayacak diyor ey ahali!
 • idris er
  2 ay önce
  ısrarla cumhurbaşkanının ağostos sonrası 10 bin öğretmen atamasından kaçınan milli eğitim sesimizi duy artık yıl bitmeden hakkımızı verin. her yıl 50 bin 40 bin öğretmen ataması olurken bu yıl neden sadece 20 bin neden üstelik ihraç edilen 35 bin hain varken yerlerini ücretliyle doldurmak nasıl bir mantık? kpss sınavı yapılalı bir yıla yaklaştı atama 2017 de olmayacaksa neden sınav yaptınız o halde nede? ales sınavı bile yıllarca geçerli oluyor o halde kpss puanı da yıllarca geçerli olsun! öğretmenlerin hakkını verin 10 bin sözünüzü yıl bitmeden tutun ve hayvan yetiştiricisini sınıflara öğretmen diye dikmeye son verin son ! ey cumhurhurbaşkanım duy sesimizi ...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Flaş gelişme... İnternet kullanım biçimi değişiyor
Flaş gelişme... İnternet kullanım biçimi değişiyor
Yaralı köpeğin röntgen filmindeki görüntü şoke etti
Yaralı köpeğin röntgen filmindeki görüntü şoke etti