Apple Arcade şimdi bir yıllık ödeme yaparsanız biraz daha ucuz

Apple Arcade halihazırda oldukça uygun fiyatlı ve ayda 4.99 $ ile yüzün üzerinde oyuna erişmenizi sağlıyor.

Apple Arcade şimdi bir yıllık ödeme yaparsanız biraz daha ucuz
04 Ocak 2020 - 13:41 - Güncelleme: 04 Ocak 2020 - 13:46

Apple Arcade halihazırda oldukça uygun fiyatlı ve ayda 4.99 $ ile yüzün üzerinde oyuna erişmenizi sağlıyor. Ancak, yıllık bir üyelik ile devam etmek istiyorsanız, Apple oyun aboneliği hizmetinde daha da iyi bir anlaşma yaptı.

Yıllık fiyatlandırma sessizce eklenmiş ve Alman sitesi iFun.de (The Verge aracılığıyla) tarafından tespit edilmiştir ve yılda 49,99 ABD dolarıdır ve size 9,89 ABD doları indirim sağlar. Tasarruf çok büyük değil, ancak Apple Arcade olduğu gibi rekabetçi bir şekilde fiyatlandırıldığında, bu daha da iyi bir anlaşma yapıyor.

Yıllık seçenek AB'de 49.99 avro ve İngiltere'de 49.99 pound.

Seçeneğin biraz gizli olduğunu belirtmekte fayda var; Apple, resmi Apple Arcade sayfasında bahsetmiyor ve iPhone'umdaki App Store'da Apple Arcade'ye gittiğimde ve aboneliğimi yenilemeye çalıştığımda bile görünmüyor. Erişebilmemin tek yolu iPhone'umda App Store'u açmak, profilime dokunmak, Abonelikler'i seçmek ve oradan yıllık olarak yenilemekti. Zaten aylık bir aboneliğiniz varsa, yıllık aboneliğe geçebileceğiniz yer de burasıdır.

AYRICA BAKIN: 2019'un en iyi 10 video oyunu

Başlangıçta Mart 2019'da duyuruldu ve Eylül ayında piyasaya sürüldü, Apple Arcade olduğu gibi olumlu eleştiriler aldı size bir veya iki oyunun fiyatı için güzel bir mobil oyun kataloğu verir. İPhone, iPad, Mac ve Apple TV'de kullanılabilir, reklam içermez ve bir abonelik en fazla altı aile üyesiyle paylaşılabilir.

kaynak: https://mashable.com/article/apple-arcade-annual-subscription/
Bu haber 780 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum