AÖF Sınav Yerleri Açıklandı! Sınav Giriş Belgesi Öğrenme

  Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesinde öğrenim gören öğrenciler tarafından sınav giriş yerleri merak ediliyordu. Sınava sayılı günler kala sınav takvimi açıklandı. Takvime göre güz dönemi finaller 18- 19 Ocak tarihinde yapılacak. Bu tarihe kadar hazırlıklarına devam eden öğrenciler tarafından merak edilen bir diğer konu sınav yerleri oldu. Öğrenciler AÖF sınav yerleri açıklandı mı? Sorusunu merak ile takip ediyor.

AÖF Sınav Yerleri Açıklandı! Sınav Giriş Belgesi Öğrenme
14 Ocak 2020 - 09:39 - Güncelleme: 14 Ocak 2020 - 10:45
AÖF Sınav Yerleri Açıklandı! Sınav Giriş Belgesi Öğrenme
  Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesinde öğrenim gören öğrenciler tarafından sınav giriş yerleri merak ediliyordu. Sınava sayılı günler kala sınav takvimi açıklandı. Takvime göre güz dönemi finaller 18- 19 Ocak tarihinde yapılacak. Bu tarihe kadar hazırlılarına devam eden öğrenciler tarafından merak edilen bir diğer konu sınav yerleri oldu. Öğrenciler AÖF sınav yerleri açıklandı mı? Sorusunu merak ile takip ediyor.
 Anadolu Üniversitesi Rektörü tarafından giriş belgeleri ile ilgili açıklamada bulunuldu. Rektörlükten yapılan açıklamaya göre Anadolu Mobil uygulamasında saat 16.00 itibariyle web sitesinde ise saat 17.00 itibariyle sınav giriş yerleri yayınlanacak. AÖF Anadolu Mobil uygulamasının indirilmesi ile sınav giriş yerlerine hızlı şekilde ulaşım sağlanabilir.
AÖF Sınavı İçin Gerekli Belgeler
  AÖF kayıt yenileme için olduğu gibi sınav için de bir takım belgelerin bulunması gerekiyor. AÖF sınavları için fotoğraflı sınav giriş belgesi ve kimlik belgesi isteniyor. Kimlik belgesi için istenen şartların taşınması gerekiyor. Sınav giriş belgelerinden eksik olanlar sınava alınmaz. Ayrıca sınava girmeyenler AÖF kayıt da yenileyemez.
  Sınav için geçersiz sayılacak ve sınavı geçersiz kılacak belgeler ise şu şekilde sıralanıyor;
Öğrenci kimlik kartı
Meslek kimlik kartı
Askeri kimlik kartı
 İle sınava girmek isteyenler sınava alınmaz. Sınav için onaylı ve fotoğraflı kimlik belgesinin bulunması gerekiyor. Sınav girişinde belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi gerekiyor.
 
 
 
Bu haber 967 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum