Alo 147'de Türkiye'de bir ilk

Millî Eğitim Bakanlığı tarafından hizmete sunulan ve eğitimim tüm paydaşları ile olumlu olumsuz gelişmeler hakkında iletişimi amaçlayan ancak veliler tarafından daha çok öğretmenleri şikayet etmek amacı ile kullanılan ALO 147'de inanılmaz bir olay yaşandı. Kahramanmaraş Onikişubat  İlçesinde hizmet veren  İsmail Kurtul İlkokulunda öğrencileri bulunan iki velinin öğretmenlerle ilgili güzel görüşlerini Alo 147 ile bakanlığa bildirmesi Türkiye’de bir ilk yaşanmasına neden oldu.

05 Haziran 2017 - 00:56 - Güncelleme: 05 Haziran 2017 - 14:02

147 ile ilgili şaşırtan ve öğretmenlerde memnunşyet yaşatan olay Kahramanmaraş Onikişubat İsmail Kurtul İSKUR İlkokulunda öğrencisi olan Funda Ersoy ve Şeyma Kocabaş'ın  Sınıf Öğretmeni Özkan Akıllı’nın başarılı ve güzel yönleri için teşekkürlerini ifade etmeleri ile yaşandı. 147'yi arayan öğretmenlerin ifadeleri şöyle oldu:

Funda Ersoy: Kahramanmaraş Onikişubat İsmail Kurtul İlkokulunda 4/C Sınıfımda kızım Feyza Ersoy Eğitim almaktadır. Sınıf öğretmeni Özkan Akıllı’nın vermiş olduğu kaliteli eğitimden ve 4 yıllık eğitim sürecinde göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendisine memnuniyetimizi bildirmek isterim. Öğretmen Özkan Akıllı’ya teşekkür ediyorum ve teşekkür başvurumun öğretmeni iletilmesini talep ediyorum.

Şeyma Kocabaş: Kahramanmaraş Merkezde bulunan  İSKUR İlköğretim okulunda 4/C sınıfında Öğrencim Hüseyin Efe Kocabaş  eğitim görmektedir. Sınıf öğretmenimiz Özkan Akıllı’ya öğrenci ve velilerine karşı yaklaşımı , sabrı ve özverili çalışması, ayrıca velileri hiç üzmemesi sebebiyle teşekkürlerimin iletilmesini istiyorum.

ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2017 EŞ, SAĞLIK VE MAZERET ATAMA YARDIMLAŞMA GRUBU İÇİN TIKLAYINIZ

SINIF ÖĞRETMENLERİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖĞRETMEN ATAMASI VE MÜLAKAT GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN
Binlerce öğretmene kötü haber
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Metin Uca'nın paylaştığı evde kalmış kızı evlendirme ritüeli
Metin Uca'nın paylaştığı evde kalmış kızı evlendirme...
FETÖ'den 79 eski öğretmene gözaltı kararı verildi
FETÖ'den 79 eski öğretmene gözaltı kararı verildi