Alman okulu için Nevruz kararı!

İstanbul'da Alman diplomatik temsilciliklerine yönelik terör saldırısı ihtimali bulunduğu gerekçesi ile perşembe ve cuma günleri kapalı tutulan İstanbul'daki Konsolosluğa bağlı Alman okulu, 21 Mart Pazartesi(bug&

21 Mart 2016 - 08:03

İstanbul'da Alman diplomatik temsilciliklerine yönelik terör saldırısı ihtimali bulunduğu gerekçesi ile perşembe ve cuma günleri kapalı tutulan İstanbul'daki Konsolosluğa bağlı Alman okulu, 21 Mart Pazartesi(bugün) de Nevruz nedeniyle kapalı kalacak.
 Alman basınına yansıyan haberlere göre, Cuma günü başlayacak Paskalya tatiline kadar çocuklarını kreş ya da okula gönderip göndermeme konusunda karar velilere bırakıldı. Alman lisesinin kapalı olup olmadığı konusunda bilgi yer almazken, lisenin idari açıdan başka bir kuruma bağlı olduğu hatırlatıldı.
Bu arada Ankara'da Alman Büyükelçiliğine bağlı Ernst Reuter okulu da internet sayfasında paylaştığı bilgide, okulun 21 Mart Pazartesi gününden 1 Nisan Cuma gününe kadar kapalı olduğunu duyurdu. Yazıda gerekçe bildirilmedi.
Alman Dışişleri Bakanlığı, terör tehdidi nedeniyle Ankara’daki Alman Büyükelçiliği ve okulu ile, İstanbul 'daki Başkonsolosluk ve Alman okulunu 17 ve 18 Mart günlerinde kapama kararı almıştı.

Kaynak: redikal

Kaymakam yapıyorsa öğretmen neden yapmasın TIKLA OKU

Öğretmenim öğrenciye sakın dokunma TIKLA OKU


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
7. sınıf öğrencisi ölü bulundu
7. sınıf öğrencisi ölü bulundu
Lüks cipin içinden skandal çıktı, annesi engelli çocuğu ölüme terk etti
Lüks cipin içinden skandal çıktı, annesi engelli çocuğu...