Ali Yalçın ile ilgili flaş Fetullah Gülen İddiası

Memur Sen ve Eğitim Bir Sen ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Avazturk.com adlı internet sitesi, Yalçın'a ait olduğunu iddia ettiği ve Fetullah Gülen'e iyi dilekler içeren bir mesajı paylaştı.

07 Ocak 2017 - 01:40

Avazturk.com adlı internet sitesinin haberi şöyle;
Meğer o da ‘Hoca Efendicigiller’denmiş!
FETÖ’nün firari elebaşı Fethullah Gülen’i ‘kutsayanlar’ içerisinde Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ın da olduğu ortaya çıktı. Yalçın’ın 17-25 Aralık FETÖ darbesinden sadece iki ay önce Fethullah Gülen’e rahatsızlığından dolayı geçmiş olsun dileklerini iletip 'selam ve dua' gönderdiği ortaya çıktı.
Son dönem özellikle AVAZTURK’ün gündeme getirdiği ve Eğitim Bir Sen başta olmak üzere Memur Sen’e bağlı sendikaların FETÖ soruşturmalarından tutuklu şube yöneticilerini kurtarma yada aklama girişimleri tartışılırken aynı zamanda Eğitim Bir Sen’in de genel başkanı olan Memur Sen Başkanı Ali Yalçın’ın Fethullah Gülen konusunda “çok hassas” olduğu ortaya çıktı. Yalçın’ın sosyal medya üzerinden, FETÖ’nün 17-25 Aralık darbe girişimi arifesinde teröristbaşı Gülen’in hastalığı nedeniyle “Fethullah Gülen hoca efendiye Allah’tan acil şifalar diliyor, geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Selam ve dua ile... “ şeklinde mesaj gönderdiği ortaya çıktı. Mesajın Fethullahçı terör örgütünün en önemli insan ve finans kaynağı olan dershane tartışmalarından ve örgütün AK Parti hükümeti ile dershane savaşını başlatmasından çok sonra üstelik Eğitim Bir Sen başkanı tarafından paylaşılmış olması akıllarda soru işareti bıraktı.

Kaynak:http://www.avazturk.com/haber-meger-o-da-hoca-efendicigiller-denmis-23475.html
 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • HERKESE ADİL ADALET
  5 ay önce
  KİMİN NE GÖREVİ OLDUĞUNA BAKILMAKSIZIN HUKUKUN GEREĞİ SUÇLULULAR VE SUÇLULARA DESTEK VERENLER HAK ETTİKLERİ CEZAYA ÇARPTIRILSIN BİR DE ONLARI ALLAH ÇARPSIN
 • ccc
  10 ay önce
  bunlarin yatacak yeri yok. ogretmen bankadaki hesap yuzunden atilirken bu tipler zeytinyagi rolundeler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adli Bilişim Uzmanından flaş Bylock açıklaması
Adli Bilişim Uzmanından flaş Bylock açıklaması
Muğla'da deprem
Muğla'da deprem