erkek protez saçthemeforest temaları

"Alan değişikliği yönetmeliğe uygun olarak her yıl düzenli yapılmalıdır"

Anadolu Eğitim Sendikası resmi web sitesinden bir açıklama yapan Genel Başkan Mehmet Alper Öğretici, alan değişikliği ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

"Alan değişikliği yönetmeliğe uygun olarak her yıl düzenli yapılmalıdır"
08 Ağustos 2019 - 11:38

Anadolu Eğitim Sendikası Genel Başkanı Mehmet Alper Öğretici, AES resmi web sitesinden bir açıklama yaparak alan değişikliği ile ilgili değerlendirmelerini paylaştı. En son 2018 Aralık ayında yapılan alan değişikliğinin yönetmeliğe uygun ve her yıl düzenli olarak yapılması gerektiğini ifade eden Öğretici, bu konudaki değişikliğin en son 5 yıl önce yapıldığını hatırlattı.

Yönetmelikte var olan alan değişikliğinin yıllardır yapılmamış olduğuna dikkat çeken Öğretici, bu sebeple birçok öğretmenin mutsuz bir şekilde derslere girmeye devam ettiğini belirtti.

Alan değişikliğinin bir ihtiyaç olup, sertifika veya yan alan nedeniyle geçmişte yapılan hataların tekrarlanmaması gerektiğine işaret eden Öğretici, yapılacak olan değişikliğe yönetmeliğe uygun ve her sene düzenli şekilde devam edilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Bu haber 1180 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • Mehmet
  1 yıl önce
  Alan değişikliği takvimi bekliyoruz
 • Kamuran Kazmaci
  1 yıl önce
  Yönetmelige uygun Alan degi***liginin yapilmasi gerektigini Cok guzel aciklamissiniz. Tesekkur ederiz. Desteklerinizi biz Alan degi***ligi bekleyen ögretmenlerden esirgemeyin. Tekrar cok tesekkurler.
 • öğretmen
  1 yıl önce
  Diplomaya dayali alan değişikliği bekliyoruz. Norm kısıtlaması olmayan,
 • Erkan Salman
  1 yıl önce
  Diplomaya dayali alan degi***ligi duyurusunu yeteri kadar norm açilmak suretiyle heyecanla bekliyoruz...
 • mehtap
  1 yıl önce
  6 yıldır çarpım tablosundaki 1 gibiyiz .Ama bu durum bizim hatamız değil bu ne denle çarpım tablosunfaki 10 olabilmemiz için alan değişikliği şarttır .Norm kısıtlaması olmadan 2019 aralıkta alan değişikliği istiyoruz.Haber yaptığınız içinde çok teşekkür exeriz.Demekki çığlıklarımızı duyan birileri varmış.
 • Melike Palamut
  1 yıl önce
  Alan değişikliği kılavuzu bir an önce yayınlanmalıdır.
 • Merve yılmaz
  1 yıl önce
  Alan değişikliği haktır ve her sene yapılmalıdır

Şişli Eskort