Akşener'in mitingine bağlanan TRT, Erdoğan eleştirilince yayını kesti!

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'in Kırşehir'de düzenlediği mitingini canlı yayınlayan TRT, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan eleştirilince yayını kesti. Akşener’in mitingine bağlanan TRT, Erdoğan eleştirilince yayını kesti!

26 Mayıs 2018 - 01:17 - Güncelleme: 26 Mayıs 2018 - 01:20

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'in Kırşehir'de düzenlediği mitingini canlı yayınlayan TRT, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan eleştirilince yayını kesti.
TRT CANLI YAYINI KESTİ

Akşener, açıklamalarında kurdaki yüksek hareketlilik, Şeker Fabrikası’nın satışı ve gündemdeki diğer gelişmelere değindi. Akşener, Tayyip Erdoğan’a eleştirilerini yönelttiği sırada TRT yayını kesti. Böylece TRT, Akşener’in Kırşehir mitingini yalnızca 49 saniye yayınlamış oldu.

“TEKRAR KÜÇÜK EMRAH ROLÜNÜ TAKINDI”
Erdoğan’ı Küçük Emrah’a benzeten Akşener, “Tayyip bey polisin, sağlıkçıların ek göstergesini arttıracakmış. Elini tutan mı var şimdi yapsana bir KHK ile? Abbas yolcu. O kibir abidesi bitti tekrar ağlama durumuna döndü. Tekrar Küçük Emrah rolünü takındı. Doğduğundan beri mağdur. Küçük Emrah büyüdü baba oldu bu hala ağlıyor” ifadelerini kullandı.

“SAKIN DOKUNMAYIN”

Şeker Fabrikalarının özelleştirilmesine de tepki gösteren Akşener, “Şeker Fabrikalarını satın alanlara sesleniyorum. Sakın o fabrikalara dokunmayın çünkü ben iptal edeceğim” dedi.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • kasım ocak
  4 ay önce
  yazık hala bu trt yi savunanlar var, cahillik diz boyu, islam düşmanları
 • özgürmüsün
  4 ay önce
  özgür arkadaş sen özgür değil bağlısın... insan özgür olmalı birilerinin tutsağı değil... sen de fetö nün projesi olmayasın fetöcüler senin yaptığını yapıyorlar. cezadan kurtuluyorlar seninde amacın ona benziyor..özkür kür dedim... marankinin kürü...
 • Özgür
  4 ay önce
  fetö projesi Aptal kadın, önce haddini bil ve bu ülkenin mevcut c.başkanına saygılı olmayı öğren. Bu gazla ömrün sadece 24 haziranda kadar uzar. O gece barajda boğulduğunda ağlamanı izleyecek tüm Türkiye
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Suriye'den Çok Kötü Haber... Türkiye Şokta....
Suriye'den Çok Kötü Haber... Türkiye Şokta....
Tarım Kredisi Nasıl Alınır?
Tarım Kredisi Nasıl Alınır?