Ak Partili vekilden HDP'ye Bahoz Erdal İçin Başsağlığı

PKK Terör örgütünün sözde yöneticilerinden ve önde gelen isimlerinden biri olan Bahoz Erdal Lakaplı Feyman Hüseyin'in Suriye'de öldürüldüğü haberi dün Anadolu Ajansı tarafından Türkiye'ye servis edilmiş ve büyük yankı uyandırmıştı. Haberi öğrenen Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Veysi Kaynak HDP'ye göndermeli başsağlığı mesajı yayınladı.

10 Temmuz 2016 - 12:59

PKK Terör örgütünün sözde yöneticilerinden ve önde gelen isimlerinden biri olan Bahoz Erdal Lakaplı Feyman Hüseyin'in Suriye'de öldürüldüğü haberi dün Anadolu Ajansı tarafından Türkiye'ye servis edilmiş ve büyük yankı uyandırmıştı. Haberi öğrenen Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Grup Başkanvekili Bülent Turan, HDP'ye göndermeli başsağlığı mesajı yayınladı.

HDP'ye gönderme içeren sonunda 3 ünlem bulunan bir mesaj yayınlayan Kaynak, HDP Eş Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ'a hitaben yayınladığı mesajda şunları ifade etti;

'Bahoz Erdal' lakaplı Fehman Hüseyin'in öldürüldüğü haberini aldık." 

AK PARTİLİ VEKİLDEN HDP'LİLERE TAZİYE MESAJI

Bahoz Erdal kod adlı üst düzey teröristin öldürülmesi haberinin ardından HDP'lilerden henüz bir açıklama gelmezken, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan Demirtaş ve Figen Yüksekdağ'a, sonuna 3 ünlem koyarak 'kinayeli' taziye dileklerini iletti.

FACEBOOK ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Atama bekleyen öğretmen sayısı ne kadar ?
Atama bekleyen öğretmen sayısı ne kadar ?
Başkan'dan öğretmenlere konut haberi geldi
Başkan'dan öğretmenlere konut haberi geldi