Adnan Oktar'ın Foyası Meydana Çıktı... Kediciklere Gece Bakın Yapıyormuş....

Ceylan Özgül Adnan Oktar ile ilgili yakası açılmadık gerçekleri ifşa etti. Adnan Oktar ile örgütü küçük kızlara tecavüz ediyorlarmış. Ceylan Özgül dehşet dolu bilgiler aktardı. 11 yaşındaki bir kızın da şikayetçiler arasında olması işin korkunç yönünü ortaya koydu.

Adnan Oktar'ın Foyası Meydana Çıktı... Kediciklere Gece Bakın Yapıyormuş....
11 Temmuz 2018 - 21:35

Adnan Oktar ile kediciklerinin gerçek yüzleri gözaltı operasyonu ile ifşa oldu. Adnan Oktar'ın boğaza nazır evinde uzun namlulu silahlar çıkarken, örgütten kaçan Ceylan Özgül kediciklerin de bellerinde çifte silahla dolaştığını anlattı. Ceylan Özgül Anadolu Ajansı'na verdiği röportajda ise Adnan Oktar grubunun en iğrenç yönünü ifşa etti. 

 

 

 

Ceylan Özgül 2006'nın sonunda Adnan Oktar grubuna girmiş ve kısa sürede örgütün vitrin yüzlerinden biri olmuştu. 10 yıl kaldığı gruptan 2017 sonunda kaçan Ceylan Özgül Adnan Oktar ile kediciklerin iç yüzünün birebir tanığı.

 

İşte anlattıkları:

 

KIZLARA TECAVÜZ EDİYORLAR : - Benim girme sebeplerimden bir tanesi ben çok idealist bir genç kızdım üniversite yıllarımda. Grupta anlatılan İslam ahlakını dünyaya hakim kılmak gibi bu ideallerin üzerinde çalışılacağına inanmıştım. Bu konuda kandırıldım açıkçası. O yüzden bu gruba katılmıştım. Bu örgütün iç yüzü gerçekten pislik dolu. Bakın 7, 10, 14 ve 17 yaşında kızlar burada tacize uğruyorlar. Defalarca tecavüze uğrayan kızlar var.

 

 

 

 

-Sanıyorum şikayetçilerin ifadeleri teker teker ortaya çıktıkça şaşırdığınız ve üzüldüğünüz daha çok fazla konu olacak. 7 yaşında, 10 yaşında kızlar bu cemaatte tacize uğradı ve çok fazla çocuk kötü anılarla büyüdü. Birçok 18 yaşın altında mağdur var.

 

 

 

ÖNCE MÜRİD TACİZ EDİYOR SONRA ADNAN OKTAR'A GETİRİYORLAR : Bu tacizler aslında zaten genelde önce müritlerle başlıyor, sonra bu kızlar Adnan Oktar'a getiriliyor. Bu bir fabrika şeklinde ilerleyen, sistemli bir yapıdır. Fabrikaya giren hammadde olan genç kızlar veya yaşı küçük kızlar, fabrikanın içinde ilerledikçe her aşamada işlenir, en sonunda benliğini kişiliğini kaybetmiş birer robot olarak Adnan Oktar'a teslim olmaya zorlanır.

 

 

 

 

İSRAİL BAĞLANTILARI : - Bu yüzü ilk defa 2010-2011 yılında İsrailli politikacılar ve masonlarla ilk temaslar olmaya başladığında fark ettim. O yıllara kadar hepimiz Adnan Oktar'ın vitrindeki yüzünü İsrail ve Mason karşıtı olarak tanırken, bir anda İsrail ile gereğinden fazla yakın ve Türk devletinden gizli bağlantılar kurulmaya başlandı. Bu ani dönüş de beni çok sarstı.

 

 

 

 

ŞÜPHELENMEYE BAŞLADIM : Örgütte kaldıkça daha mahrem bilgiler bana açılmaya başladı.

 

 

Bana örgüte girerken gösterilen insanlığa hizmet yüzünün aslında bir paravan olduğundan şüphelenmeye başladım ve Mason karşıtlığından bir anda 33 derece Masonluğa sıçrayış beni, cemaati sorgulamaya zorladı. Cemaat altı boş mantıklar üzerine, keskin dönüş ve talimatlarla yönlendiriliyordu.

Bu haber 3076 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum