Aday öğretmenlere konferans verildi

Gaziantep’in İslahiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 93 aday öğretmen kurum dışı faaliyetler kapsamında; 'Mesleki Gelişim ve Kariyer' konulu konferans düzenlendi

19 Ocak 2017 - 19:54

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne aday öğretmen yetiştirme programı kapsamında atanan 93 sözleşmeli aday öğretmenle İslahiye Farabi Mesleki Teknik Anadolu Lisesi'nde düzenlenen 'Mesleki Gelişim ve Kariyer' konulu konferansa GAÜN İslahiye Meslek Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ahmet Deveci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Demirtaş, Şube Müdürleri Yüksel Beroje, İbrahim Yağcı, Okul Müdürü Ahmet Kurt ve aday öğretmenler katıldı.

İslahiye Farabi Mesleki Teknik Anadolu Lisesindeki konferansta konuşan Gaziantep Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ali Çekiç, ''Öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu unutmayın, öğrencilerinize karşı doğal ve samimi yaklaşarak sizleri sevmelerin sağlayın.

Unutmayınız ki omuzunuzdaki en büyük sorumluluk geleceğin insanını siz yetiştirecek olmanızdır. Bu sorumluluk duygusu içerisinde hareket ederek hem kendinizi hem de öğrencileri yetiştiriniz" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tekirdağ'da Atatürk fotoğrafını yırtan öğretmene soruşturma
Tekirdağ'da Atatürk fotoğrafını yırtan öğretmene soruşturma
Genç öğretmene çalıştığı okulda namaz yasağı koyuldu
Genç öğretmene çalıştığı okulda namaz yasağı koyuldu