6 bin 362 okul teşvik başvurusu yaptı

6 bin 362 okul teşvik başvurusu yaptı

31 Ağustos 2016 - 17:30

75 bini yeni öğrenci olmak üzere toplam 350 bin öğrenciye verilecek özel okul teşviki için Türkiye çapında 6 bin 362 özel okul başvuru yaptı.
2016-2017 eğitim ve öğretim desteği kapsamında müracaat eden özel okul listesi yayınlandı. Buna göre toplam 6 bin 362 okul teşvik başvurusu yaptı. 


2 EYLÜL SON

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), bu yıl 75 bini yeni olmak üzere 340 bin öğrenciye eğitim ve öğretim desteği verecek. Başvurular 2 Eylül’de sona erecek. 2016-2017 eğitim ve öğretim desteği kapsamında müracaat eden özel okul listesi Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü’nün web sayfasında yayınlandı. Listeye göre Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinden 6 bin 361 okul teşvik başvurusunda bulundu. Okulların listesine web sayfasından ulaşılabiliyor.

E-OKUL’DAN BAŞVURU 

Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerini kapsayan teşviklerden velilerin koşulları uygun olduğu takdirde öğrenciler faydalanabiliyor. Özel okullaşma oranının yükselmesine önemli katkı sağlayan öğrenci teşvikleri için başvuru yapmak isteyen öğrenciler e-okul sisteminde yer alan menü ile işlemlerini gerçekleştirebiliyor(Posta)

ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SINIF ÖĞRETMENLERİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NATİONAL GEOGRAPHİC ARŞİVİNDEN 125 YILLIK TÜRKİYE FOTOĞRAFLARI
NATİONAL GEOGRAPHİC ARŞİVİNDEN 125 YILLIK TÜRKİYE...
Star yazarı bile 'FETÖ' mağduriyetlerine isyan etti!
Star yazarı bile 'FETÖ' mağduriyetlerine isyan etti!