Yaşlanma karşıtı güzellik ürünleri rejimin sağlam bir parçasıysa, muhtemelen saç stillerinin yıllara karşı nasıl yardımcı olabileceğini de düşünmelisin. Yaşlanma karşıtı sadece hak kremleri ve temizleyicilerle ilgili değildir; saçaklarınızı doğru uzunlukta veya katmanlarınızı doğru yere koymak tüm farkı yaratacaktır.

Ünlüler sadece muhteşem görünmekle kalmaz, aynı zamanda bir fotoğrafı size yardımcı olabilir kuaföre vizyonunuzu ifade etmek için. En sevdiğimiz ünlü saçları 40 yaş üstü kadınları topladık, bu yüzden bir göz atın ve bir sonraki saç stilinizi görebilirsiniz!

Muhteşem saç stilleri ile 40 yaşın üzerindeki ünlüler:

Amanda Holden'in saç modelleri

Amanda Holden saçlarını giymeyi çok seviyor, ama biz de bir up-do ile inanılmaz görünüyor. At kuyruğunuzu deneyin ve görünümünüze yumuşak, genç bir kenar katmak için saçaklarını deneyin.

Ruth Langsford'ın saç modelleri

Ruth Langsford'un imzası kısa stili 40 yaş üstü kadınlar için süper gurur verici.

Jennifer Garner'ın basit ama çarpıcı gevşek dalgaları, tanımlanan çene çizgisini yumuşatmaya yardımcı oluyor. Kuaförünüzden ekstra parlaklık için Jennifer gibi bal renginde vurgular eklemesini isteyin.

'Pob' yenilikçisi o zamandan beri yapılandırılmış yapısını lehine büyüttü daha rahat bir kesim. Dalgalı katmanlar ve kestane rengi, her ikisi de yaşlanma karşıtı bir görünüm için çok önemli olan saç hacmini ve parlaklığını verir.

kate moss saç

Kate Moss, pistleri basit bir saç modeli ile sallarken hala sahip olduğunu kanıtlamaya devam ediyor.

eva saçı düzeltir

Eva Mendes'taki bu büyük hacimli kıvrım görünümünü çok seviyoruz. Saç rengi de ten rengine çok uygundur.

hillary swank saç

Hillary Swank'ın saçı hoş ve parlak görünüyor. Uzun sıradan dalga stilini, süpürme tarafı ayrımı ile seviyor.

amy adams saç

Amy Adams doğal bir kızıl saçlı değil ama zencefil saç rengi. Son yıllarda gölgeyi hafifletti, ancak saçları hala harika ve sağlıklı görünüyor.

barrymore saçını çekti

Drew Barrymore gevşek bir dalgayı seviyor ve ten rengini gerçekten tamamlayan ince bir ombre tarzı saç rengi.

eva longaria saç

Eva Longoria basit bir yapmayı çok seviyor.

Süper şık yapmayın, birkaç tuhaf saç parçasıyla çok zarif görünebilir. Eva ayrıca birkaç bukle ile rahat bir iş yapmayı sever!

Heidi Klum, 40 yaşından sonra uzun saç fikrinin gitmediğinin kanıtı mutlak çöp! 45 yaşındayken süper model hala uzun uzunluğunu sallıyor. Yaşla birlikte saçın incelmesi normaldir, ancak gevşek bir dalga seçmek ve saçınızı bir tarafa çekmek saçınıza hacim eklemek ve ince dokusundan uzaklaşmak için harika bir yoldur.

davina mccall saç

Gözleri yağdıran yönetilebilir bir saçak kaşlarını çatırtabilir - Davina McCall'ın hem kadınsı hem de gurur verici.

Orta bölümler orta uzunluklarda harika görünüyor. Cameron Diaz gibi pürüzsüz ve şık bir görünüm için bazı düzleştiriciler çalıştırın - ancak saçları hacim için kabartmayı unutmayın.

Eğer ince saçlarınız varsa saçakları atmayın.

Uçuşlarınızı evcilleştirmek için temiz bir diş fırçası kullanarak yüksek bir at kuyruğuna girmeden önce orta uzunluklarınızı ve uçlarınızı kıvırın.

lena headey

Tahtlar yıldızı Lena Headey, şık kısa yoluyla dünyadaki karakterlerinden uzak görünüyor.

teri-hatcher-hair

Biraz ekstra ekleyin yan bölme ve Teri Hatcher gibi tousled dalgalar ile yükseklik.

Halle-Berry

Halle Berry'nin yatak başı dalgaları bobuna gerçek bir hacim artışı sağlar.

meg ryan hair

Kıvırcık saçlarınız varsa, daha kısa bir stille utanmayın! Meg Ryan gibi ince katmanlar görünümünüzü yumuşak ve kadınsı tutacak.

Catherine-Zeta-Jones

Catherine-Zeta Jones'un cesur sıkı notundan not alın rampalı parti görünümü için bukleler.

Carole Middleton'ın klasik orta boy yapmasını seviyoruz.

Kris Jenner'in merkez dışı ayrılması hacim yaratır ve zahmetsizce şık görünür.

Helen-Mirren

Helen Mirren'i kopyalayın ve fazladan hacim eklemek için yumuşak katmanları seçin. Bu ince saçlar için mükemmel bir seçenektir.

Julia-Roberts

Saçınızın ön bölümlerinin Julia Roberts gibi çene uzunluğunun hemen altına kesilmesi özelliklerinizin daha kaldırılmış görünmesini sağlayın.

Pamela-Anderson

Bir saçak mı büyütüyorsunuz? Size daha fazla stil vermek için kuaförünüzden Pamela Anderson gibi saçınızın geri kalanıyla karıştırmasını isteyin.

Jennifer-Lopez

Birkaç tane alın bobinizin orta boylarına Jennifer Lopez gibi yumuşak vurgular ekleyerek onu kırıp çok ağır görünmesini engelleyin, bu taktik koyu ve kalın saçlar için harikadır.

Claudia Schiffer'inki gibi uzun dalgaları şık ve parlak tutmak için stilistinizden birkaç inç kesmesini isteyerek uzun saçların kıvırcık görünmesini engelleyin.

Gözleri yağdıran bir yan saçak orta le ngth saç genç - Elizabeth McGovern'ın tarzı kopyalanacak biridir.

Cate-Blanchett

Görünüşünüze biraz kenar eklemek için mi? Saçınızın bir tarafını kulağınıza süpürmek için saç fırçanıza püskürtülen saç spreyi kullanın, tutamaklarla sabitleyin ve diğer tarafın Cate Blanchett gibi gevşemesine izin verin.

Bir yukarı çıkmaya gidiyorsanız, görünümü düz tutmak için başın tepesine Arlene Phillips gibi biraz sırt desteği ile hacim eklediğinizden emin olun.

.kaynak: https://www.womanmagazine.co.uk