3 ilde il milli eğitim müdürlükleri il MEM’ler öğretmen atama norm kadro fazlası ve ihtiyaç listesini açıkladı. İşte norm kadro fazlası öğretmen atama ve ihtiyaç listesini açıklayan o iller:

Bakan Tekin'den yeni sınav yöntemi ve etkinliklerin başarıyı etkileyeceği açıklaması Bakan Tekin'den yeni sınav yöntemi ve etkinliklerin başarıyı etkileyeceği açıklaması

1- Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü: Kocaeli il milli eğitim müdürlüğü il genelinde norm kadro fazlası durumda olan öğretmenlerin atama ve ihtiyaç listelerini yayınladı. Listeleri milli eğitim müdürlüğünün internet sitesi adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

2- Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü: Denizli il milli eğitim müdürlüğü de ihtiyaç listesi ve nom kadro fazlası öğretmenlerin listesini yayınladı. Bu listeye de milli eğitim müdürlüğünün internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

3- Mardinİl Milli Eğitim Müdürlüğü: Mardin milli eğitim müdürlüğü de diğer iki ilimiz gibi öğretmen ataması için norm kadro fazlası ve öğretmen ihtiyaç listesini açıkladı. Bu listelere de ilgili müdürlüğün internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz