29 Ocak 2017 tarihli atama kararları

4 Bakanlıkta üst düzey atamalar yapıldı. Başbakanlık ve bazı bakanlıklara ilişkin 29 oCAK 2017 tarihli atama kararları Resmi Gazete'de yer aldı

29 Ocak 2017 - 10:50 - Güncelleme: 29 Ocak 2017 - 10:55

Başbakanlık, Adalet, Çevre ve Şehircilik, Kültür ve Turizm ile Orman ve Su İşleri bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Buna göre, Başbakanlık Başmüfettişliğine, Başbakanlık Müfettişi Bilal Yıldız, Başbakanlık Müşavirliğine, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkan Yardımcısı Serdar Gündoğan atandı.

Adalet Bakanlığına bağlı Adli Tıp 3. Adli Tıp İhtisas Kurulu Genel Cerrahi Üyesi Prof. Dr. Mustafa Öncel ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlı Malatya Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Çolak, başka görevlere atanmak üzere bu görevlerinden alındı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı müşavirliklerine Müsteşar Yardımcısı Ali Şahin ve Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Adnan Aslan getirildi.

Orman ve Su İşleri Bakanlığına bağlı Bursa 2. Bölge Müdürü Yahya Güngör, Meteoroloji Genel Müdürlüğü Samsun Meteoroloji 10. Bölge Müdürü Murat Asar, Eskişehir Meteoroloji 3. Bölge Müdürü Emin Servet Günyel ve Devlet Su İşleri Genel Müdürülüğü Konya 4. Bölge Müdürü Mustafa Uzun başka görevlere atanmak üzere bu görevlerinden alındı.

ÖĞRETMENLERSİTESİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2017 EŞ, SAĞLIK VE MAZERET ATAMA YARDIMLAŞMA GRUBU İÇİN TIKLAYINIZ

SINIF ÖĞRETMENLERİ GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

MATEMATİK ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ-ANASINIFI ÖĞRETMEN GRUBU TIKLAYINIZ

60 BİN ÖĞRETMEN ATAMASI GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

 
SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER GRUBU İÇİN TIKLAYINI

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
147'den öğretmene teşekkür ihbarı
147'den öğretmene teşekkür ihbarı
Şehit Necmettin Yılmaz (Necmettin Öğretmen) Şiiri
Şehit Necmettin Yılmaz (Necmettin Öğretmen) Şiiri