24 Haziran seçimlerine günler kala büyük sürpriz... Bakın kime oy verme kararı aldılar...

Türkiye'de tarikatlar ve cemaatler birer birer seçim kararını açıklıyor. Peki kedicikleri ile ünlü Adnan Oktar Cemaati seçimlerde kimi destekliyor? 'Kedicikler' sosyal medya hesaplarından 24 Haziran seçimlerinde kimi destekleyeceklerini ve oy verecekleri partiyi açıkladı.

24 Haziran seçimlerine günler kala büyük sürpriz... Bakın kime oy verme kararı aldılar...
16 Haziran 2018 - 20:13

Türkiye'de tarikatlar ve cemaatler birer birer seçim kararını açıklıyor. Peki kedicikleri ile ünlü Adnan Oktar Cemaati seçimlerde kimi destekliyor? 'Kedicikler' sosyal medya hesaplarından  24 Haziran seçimlerinde kimi destekleyeceklerini ve oy verecekleri partiyi açıkladı.

 

 

 

Türkiye'de tarikatlar ve cemaatler birer birer seçim kararını açıklıyor. Peki kedicikleri ile ünlü Adnan Oktar Cemaati seçimlerde kimi destekliyor? 'Kedicikler' sosyal medya hesaplarından Erdoğan'a destek çağrısı yaptı.

CUMHUR İTTİFAKI'NI DESTEKLİYORLAR

Menzil ve Erenköy Cemaatleri Cumhur İttifakına desteğini açıklarken, Nurcuların Yeni Asya Kolu Millet İttifakı'nı destekleme kararı aldı. Adnan Oktar ve kedicikleri Cumhur İttifakı'na desteğini açıkladı. Sosyal medya hesaplarından Erdoğan'a destek çağrısı yapan kedicikler, açıklamalarında Oktar'ın Erdoğan'a destek mesajlarını da paylaştı.

İşte o mesajlar:

 

 

 

İşte o mesajlar:

 

 

İşte o mesajlar:

 

 

İşte o mesajlar:

 

 

 

Bu haber 1670 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum