23 Yıl sonra gelen vefa örneği

Öğretmen yıllar önce görev aldığı okulu unutmadı. 23 Yıl önce görev yaptığı okula kırtasiye yardımı yapan öğretmen günün haberi oldu.İstanbul Sultan gazi Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdürü Hakan Şenses, 23 yıl önce görev yaptığı Mardin'in Midyat İlçesindeki Gülveren İlk ve Ortaokulunda eğitim gören 161 öğrenciye kırtasiye malzemesi gönderdi.Haberin detayı ve eğitim haberleri için öğretmenlersitesi.com'u takipte kalınız..

11 Şubat 2017 - 16:39

Midyat'a bağlı Gülveren Mahallesi İlk ve Ortaokulu'nda 1994-1996 yılları arasında öğretmenlik yapan İstanbul Sultangazi Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdürü Hakan Şenses, aradan geçen zamana rağmen Midyat'ı ve ilk görev yaptığı okulu unutmadı.

Sultangazi Cumhuriyet Anadolu Lisesi'nin Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında 'kardeş okul' olarak seçtiği Gülveren İlk ve Ortaokulu'nda okuyan 161 öğrenciye içinde kırtasiye malzemelerinin bulunduğu yardım kolilerini Midyat'a gönderdi.

Gülveren İlk ve Ortaokulu Müdürü Kudbettin Yenigün, "Değerli Hakan Şenses hocamız, kapsamında okulumuzdaki toplam 161 öğrenciye içerisinde kırtasiye malzemelerinin bulunduğu hediye paketleri gönderdi.

Bu bağlamda verdikleri emeklerden ve bu duyarlı davranışlarından ötürü başta sayın Hakan Şenses hocamıza ve bütün ekibine şükranlarımızı sunuyoruz" dedi. Gönderilen kırtasiye malzemeleri, Okul Müdürü Kudbettin Yenigün ve öğretmenler tarafından öğrencilere dağıtıldı. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şeref yoksunu NATO'nun Erdoğan ve Atatürk'e yaptığı hakarete soruşturma
Şeref yoksunu NATO'nun Erdoğan ve Atatürk'e yaptığı hakarete...
Son dakika... Erdoğan seçim tarihlerini açıkladı
Son dakika... Erdoğan seçim tarihlerini açıkladı