23 Yaşındaki Takip Öğretmen Boğulmadan 12 Gün Sonra Hayatını Kaybetti

Samsun'da arkadaşı ile birlikte denize girdikten sonra boğulma tehlikesi yaşayan ve kurtarılmasının ardından hastaneye götürülerek tedavi altına alınan 23 yaşındaki Takip Koç isimli öğretmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti. Atakum'da yaşanan olay sonrası öğretmenin ölümü ilçede büyük üzüntü yarattı.

23 Yaşındaki Takip Öğretmen Boğulmadan 12 Gün Sonra Hayatını Kaybetti
28 Temmuz 2021 - 23:29
Samsun'un Atakum İlçesinde 12 gün evvel denize giren ve boğulma tehlikesi geçiren 23 yaşındaki matematik öğretmeni Takip Koç, boğulma olayının ardından tedavi altına alındığı hastanede hayatını kaybetti.
Eğitim camiasını derinden sarsan olay, Samsun'un Atakum ilçesi Çakırlar Yalı Mahallesi 19 Mayıs Polis Meslek Yüksekokulu arkasında yer alan sahilde 12 gün önce yaşanmıştı. Talihsiz olaya ilişkin olarak edinilen bilgiye göre, matematik öğretmeni olduğu bildirilen Takip Koç (23), 5 arkadaşı ile birlikte yüzmek için Bafra ilçesinden Atakum ilçesine geldi. Atakum'da denize giren Talip Koç ile üniversite öğrencisi olan arkadaşı Mehmet Y. boğulma tehlikesi geçirdi. Olaya müdahale eden kişiler tarafından denizden çıkartılan Takip Koç ile Mehmet Y., 112 sağlık ekipleri tarafından ambulansla Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesine götürülerek tedavi altına alındı. Genç Öğretmen Talip Koç, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak bugün hayatını kaybetti.

Bu haber 1250 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum