23 Yaşındaki Genç Kız TikTok Videosu Çekerken 50 Metreden Yere Çakılarak Öldü

TikTok videosu çekmek isteyen genç kız çıktığı çatıdan yere çakıldı. Kuzenine giden 23 yaşındaki Kübra Doğan, İstanbul Esenyurt'taki kuzeni Helen M:'nin yanına gitti. Çatıya çıkan kuzenler burada fotoğraf çekinip sohbet etti. Akabinde TikTok için video çekmeye çalışan genç Kübra plastiğin kırılması sonucu 50 metreden apartman boşluğuna düştü.

23 Yaşındaki Genç Kız TikTok Videosu Çekerken 50 Metreden Yere Çakılarak Öldü
21 Ağustos 2021 - 10:48
İstanbul Esenyurt’ta kuzenini ziyarete giden 23 yaşındaki genç kız, bir sosyal medya platformu için video çektiği esnada çatıda bulunan plastik panelin çökmesiyle yaklaşık 50 metreden aşağı düşerek yaşamını yitirdi.
Talihsiz olay, dün saat 19.30 civarında Esenyurt Sultaniye Mahallesi’nde meydana geldi. Konuya ilişkin olarak edinilen bilgiye göre, Kübra Doğan (23) kuzeni Helen M. (16) ziyaret etmek için Esenyurt'ta bulunan evlerine geldi.

Genç kız güneşin batışını izlemek ve sosyal medya platformunda yer alan bir uygulamaya video çekmek için çatıya çıkmaya karar verdi. İkili bir süre çatıda fotoğraf ve video çekerek vakit geçirdikten sonra Kübra Doğan çatıda oturduğu yerden inmek isteyince plastik panele ayak bastı. Doğanın ağırlığını kaldıramayan panel çöktü.
Dengesi bozulan genç kız yaklaşık 50 metrelik yükseklikten apartman boşluğuna düştü. Kuzeninin boğluğa düştüğünü gören Helen M. olayı ailesine haber verdi. İhbar üzerine olay mahalline sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen ekipler genç kızın olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi.

KUZENİ DÜŞME ANINI SANİYE SANİYE KAYDETTİ


Genç kızın feci ölümü ise olayı görüntüleyen kuzeni tarafından saniye saniye kaydedildi. Fotoğraf ve video çekmek için çatıya çıktığı kuzeni düşme anında cep telefonu da kayıttaydı. Olayın şokuyla tepki veremeyen kuzeni bir süre olay yerinde dondu kaldı.

Olaya ilişkin görüntülerde bir süre fotoğraf ve video çekildikleri görülüyor. Çatıdan inmek istediği esnada ise plastik panel çökerek genç kızın metrelerce aşağıya düştüğü görülüyor
Bu haber 549 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum