23 Ocak Dolar fiyatları!

23 Ocak Dolar fiyatları! 23 Ocak Euro fiyatları! Amerika tarım dışı istihdam verileri beklenilenden düşük gelmesine rağmen fazla bir kayıp olmadığı için dolar üzerinde aşırı baskılayıcı bir etken oluşturmadı. Bunun nedeni de devamlı surette FED faiz arttırımı yapacağı söylentilerinin dolaşması. Aralık ayında yapılması düşünülen FED toplantısında faiz arttırımı çıkacağı düşüncesi doları devamlı yukarı taşıyor. Ancak FED bu arttırımı yapmazsa dolar sert düşer. 23 Ocak Dolar fiyatları! 23 Ocak Euro fiyatları!

23 Ocak 2017 - 09:19

23 Ocak Dolar fiyatları! 23 Ocak Euro fiyatları! Dolar yükselişine devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 3,94 ile tarihinin zirvesini gören dolar ve şu sıralar bu bantta gezinecek gibi görünüyor. Bunun nedeni de FED'in Aralık ayında açıklayacağı faiz arttırım kararları.

Şu an için öngörüler FED'in 2017'den önce bir faiz arttırımına gideceği yönünde ve bu da dolar'a yarayacağı için dolara talebi arttırıyor ve şu sıralarda değerini kaybetmemesini sağlıyor.

Ancak Aralık ayında bir faiz arttırımı olmazsa dolar sert bir düşüş yaşayabilir. 23 Ocak Dolar fiyatları! 23 Ocak Euro fiyatları!
23 Ocak Altın fiyatları! Kapalı çarşı altın fiyatları! Çeyrek altın, tam altın, cumhuriyet altını, bilezik fiyatları!

DOLAR EURO ANALİZLERİ

Dolar, Amerika tarım dışı istihdam verileri kötü gelmesine rağmen kısa bir duraklama yaşasa da yükselme trendini sürdürüyor. Bunun en önemli nedeni daha önce de belirttiğimiz gibi Aralık ayında açıklanacak FED faiz yükseltme kararı; Daha doğrusu toplantıda bu kararın alınabileceği öngörüsü. Ancak bu balon da olabilir. Dolar bu söylentiyi daha ne kadar satın alır bilemeyiz. Ancak şu sıralar bundan beslendiği gözleniyor. Cuma günü ufak kar satışları gelebilir. Buna dikkat!
Dolar ve Euro fiyatlarına etki eden verileri ve özel yorumları sitemizi takip ederek değerlendirebilirsiniz.

23 OCAK DÖVİZ FİYATLARI

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
147'den öğretmene teşekkür ihbarı
147'den öğretmene teşekkür ihbarı
Şehit Necmettin Yılmaz (Necmettin Öğretmen) Şiiri
Şehit Necmettin Yılmaz (Necmettin Öğretmen) Şiiri