erkek protez saçthemeforest temaları

2020 EKYS Başvuruları İçin Geç Başvuru Günü

15 Mart tarihinde gerçekleşecek olan EKYS için başvurular tamamlanmaya başladı. EKSY için bugün geç başvuru günü olarak belirlendi.

 2020 EKYS Başvuruları İçin Geç Başvuru Günü
14 Şubat 2020 - 11:29

15 Mart tarihinde gerçekleşecek olan EKYS için başvurular tamamlanmaya başladı. EKSY için bugün geç başvuru günü olarak belirlendi.
  ÖSYM tarafından 15 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan EKYS,  Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici seçmek için gerçekleştiriliyor.  Sınav için başvurular 00.00 itibariyle son bulmuş olacak. Sınav için başvurular 22- 30 Ocak tarihleri arasında yapılmış oldu. Bu başvurudan önce EKYS başvuruları ne zaman? Sorusu en fazla araştırılan konular arasında yer alıyordu. Başvuruların 22- 30 Ocak tarihleri arasında gerçekleşmesinden sonra ise geç başvuru dönemi başladı. Geç başvuru ise bugün itibariyle son bulacak. Gece 00.00’a kadar geç başvuruların gerçekleşmiş olması gerekiyor. Bu saatten sonra sınav başvuru alımı gerçekleşmeyecek.
EKYS Nedir, Kimler Girebilir?
  MEB ile ÖSYM arasında gerçekleşen protokole göre okul müdürü ve müdür yardımcılığı için MEB EKSY yapılıyor. Sınav nisan ve mayıs aylarında gerçekleşiyor. Okullara yönetici atanması için gerçekleştirilen sınavda usul ve esaslar MEB tarafından düzenleniyor. Bu şekilde hazırlanan kılavuz ile duyurular gerçekleşiyor.
  Hazırlanan kılavuzda MEB EKYS başvurusu tarihleri de yer alıyor. Sınav için başvuru tarihi 22- 30 Ocak olarak belirtilmişti. Bu tarihten sonra gerçekleşecek olan başvuru için ise geç başvuru dönemi başlamıştı. Sınavın geç başvuruları bugünden sonra bitecek. Sınav ise 15 Mart tarihinde gerçekleşecek. Sınav tarihinden sonra yerleştirmeler yapılacak.
 
Bu haber 628 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort