2020 Cadillac Escalade, 38 inçlik devasa bir OLED ekrana sahip

Cadillac Yürüyen Merdivenler büyük araçlar olarak bilinir ve 2021 sürümü görünüşe göre bir ekran alacaktır.

2020 Cadillac Escalade, 38 inçlik devasa bir OLED ekrana sahip
06 Ocak 2020 - 13:49

Cadillac Yürüyen Merdivenler büyük araçlar olarak bilinir ve 2020 sürümü görünüşe göre bir ekran alacaktır. General Motors'un lüks markası Pazartesi günü yaptığı açıklamada, 2021 Escalade'in en önemli özelliklerinden birinin direksiyon simidinin sol tarafından SUV gösterge tablosunun orta noktasına kadar uzanan gerçekten büyük bir 38 inç kavisli OLED ekranı olacağını duyurdu.

Bu, EV start Byton'un ilk elektrikli SUV'sinin tüm kontrol panelinde uzanan 48 inçlik ekran kadar büyük olmasa da, geleneksel bir otomobil üreticisinden bir kitlesel pazar aracında görünen en büyük ekran kesinlikle . Boyut, kavisli yüzey ve OLED teknolojisinin birleşimi Cadillac'a “önce sektör” adını veriyor.

2021'in başlarında daha fazla bilgi bekliyoruz

Cadillac ayrıca ekranın “4K'nın iki katı piksel yoğunluğunun televizyon "ile" mükemmel siyahlar ve otomotiv endüstrisinde mevcut en geniş renk aralığı. "Ancak şirket ekranda ne görüneceği veya yolun diğer modellerinde benzer ekranlar görmeyi bekleyip bekleyemeyeceğimiz hakkında çok fazla şey söylemeyecek. . Escalade Şubat 2020'de açıldığında daha fazla bilgi açıklanacak.

Cadillac'ın bu ekranı Escalade'ye koymasıyla ilgili ilginç olan şey SUV, ahizesiz otoyol sürüşüne izin veren şirketin yüce Super Cruise sürücü yardım sistemi ile donatılmış bir sonraki araçtır. Bununla birlikte, Super Cruise, özellik etkinleştirildiğinde sürücülerin yola dikkat etmesini sağlamak için direksiyondaki sensörleri kullandığından, sürücülerin eyaletlerarası Netflix'i izleyebileceği gibi değil.

Otomobil üreticileri, son on yılı yanıt olarak ana bilgi-eğlence ekranlarının boyutunu giderek artırdı Tesla'nın Model S ile yaptıklarına göre. Ancak yeni Escalade, göz kamaştırıcı ekranlar tasarlama konusunda daha da ileri gitmeye istekli olduklarının bir işaretidir. Tesla şimdi araçlarının içi için parçaları çok daha minimalist bir tasarım diline değiştirdiğinden, Cadillac gibi otomobil üreticileri “daha ​​büyük daha iyi” yol boyunca çekilmekten mutluluk duyuyorlar. GM, Cadillac'ı geleceğe odaklanmış en büyük markası olarak görevlendirdiğinden, bu ekran muhtemelen Amerikalı otomobil üreticisinin mağazasında sadece bir başlangıç.


kaynak: https://www.theverge.com/2019/12/16/21024331/cadillac-escalade-2021-38-inch-curved-oled-screen

Bu haber 283 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum