erkek protez saçthemeforest temaları

2019'daki öğrenciler için en iyi dizüstü bilgisayarlar

Her yıl, dizüstü bilgisayarlar okula dönüş dişli kılavuzumuzda en iyi temsil edilen kategorilerden biridir.

2019'daki öğrenciler için en iyi dizüstü bilgisayarlar
27 Aralık 2019 - 17:40

Her yıl, dizüstü bilgisayarlar okula dönüş dişli kılavuzumuzda en iyi temsil edilen kategorilerden biridir. Ve iyi bir nedenle! Masaüstünü tercih eden göreceli birkaç kişi hariç, bu sonbahar kampüste neredeyse her öğrenci ayağa kalktığında, bir dizüstü bilgisayar ellerindeki en önemli araç olacaktır. Ve küçük bir satın alma da yok. En sevdiğimiz ultra portatif ürünlerimiz 1,000 doların kuzeyine mal oluyor ve iyi bir bütçe modeli bile sizi en az 500 dolar geri getirecek. Ve bir kez yatırım yaptıktan sonra, kaç yıl süreceğini bilen üç, dört kişi için değiştirmenizin mümkün olmadığı bir şey.

Bu kılavuzun amaçları için, neye odaklanacağız Engadget en iyinin en iyisini düşünür. Felsefemiz: Bir dizüstü bilgisayar, bir öğrencinin ihtiyaç duyduğu en kritik donanımlardan biridir ve zaman testine dayanacak yapı kalitesi, performans ve pil ömrüne yatırım yapmaya değer. Endişelenmeyin, özellikle dizüstü oyun bilgisayarları için çok sayıda seçeneğimiz var - bunun için okula dönüş kılavuzumuzun oyun bölümünü kontrol etmek isteyeceksiniz. Şu anda, en iyi çok yönlü dizüstü bilgisayarları düşünüyoruz; çoğu insan için en iyi, çoğu kullanım durumunda. Kendi paramızı harcıyor olsaydık, alacağımız şey buydu.

Apple MacBook Pro (13 inç)

Zor bir çağrı oldu, ama hangi Mac dizüstü bilgisayarı önereceğine karar verdiğinde, AirBook ile bitti.

Klavye tasarımı, ekran çözünürlüğü ve bağlantı noktası seçimi (iki USB-C soketi) dahil olmak üzere aynı DNA'nın çoğunu paylaşırlar. Ancak giriş seviyesi Pro size daha hızlı performans ve daha geniş bir renk aralığına sahip bir ekran sağlayacaktır. Bununla birlikte, çeyrek kiloluk daha hafif olan ve şimdi Pro hattındaki tahtada bulunan aynı Touch Bar ve Touch ID parmak izi sensörüne sahip olan Air ile de yanlış gidemezsiniz.
-Dna Wollman, Baş Editör

Apple 13 inç MacBook Pro - 1,199 $ +

ASUS ZenBook S13


PC oyunları konusunda ciddiyseniz, endişelenmeyin: okulumuz için bir bölümümüz var masaüstü listemizde bir çift seçer). Ancak burada ASUS Zenbook S13'ü çağırıyoruz çünkü hem bir dizüstü bilgisayar hem de diğer her şey için kullanabileceğiniz daha genel, ultra taşınabilir bir dizüstü bilgisayar olarak iki katına çıkıyor. Sistemin yetersiz 2.5 kiloluk çerçevesinin içinde ayrı bir NVIDIA MX150 GPU, neredeyse çerçevesiz 13.9 inç ekran ve standart video oynatma testimizde 12,5 saat dayanacak kadar büyük bir pil var.

Tabii, birkaç kelime oyunu var - parmak izi sensörü garip bir şekilde yerleştirilmiş ve web kamerası daha iyi olabilir - ancak ultra taşınabilir bir oyun arıyorsanız, biraz oyun oynamak için de kullanabilirsiniz, daha fazla kendinizi yormayın. - DW

Amazon'dan ZenBook S13 satın alın - 1,395 $

Dell XPS 13 (2019)

" Mükemmel "kelimesinin etrafına atıyoruz, ancak Dell'in Xpor'unun son versiyonunu tam olarak ne kadar yüksek bir şekilde tarif ettik, Bu yılın başındaki incelememizde. Dizüstü bilgisayar (900 $ ve üstü), dört yıl önce ilk çıktığı günden bu yana "en iyi" listelerin başında geldi ve hızlı performans, 12.5 saat pil ömrü ve standart sayıdaki Dolby Vision HDR ekranıyla güncelliğini korudu. Ve tüm bu yıllar boyunca incelemelerimizi okuyanlar için Dell nihayet geri bildirimlerimize kulak verdi ve web kamerasını ait olduğu yere, ekranın üstüne taşıdı. Doğru, artık burun deliklerine odaklanmış Skype çağrıları yok.

Kutularımızın çoğu işaretlendiğinde, tam boyutlu bir SD okuyucu eksikliği de dahil olmak üzere sadece birkaç nitpick kaldı ve bazı rakip makinelerin artık ayrık grafikler sunması.

- DW

Amazon'dan Dell XPS 13 (2019) satın alın - 900 $ +

Dell XPS 13 2'si 1 arada

dell xps

Biliyoruz, sadece sorduk. ve kendi sözünü hak ettiğini düşündüğümüz geleneksel kapaklı versiyondan yeterince farklı. Basitçe söylemek gerekirse, XPS 13 bizim favori Windows dizüstü bilgisayarımızsa, XPS 13 2'si 1 arada bizim favori dönüştürülebilirimizdir. HDR ekran ve daha iyi yerleştirilmiş web kamerası da dahil olmak üzere normal XPS 13'ü sevdiğimiz aynı nedenlerden dolayı beğendik. Ancak, 16:10 oranıyla daha uzun, 13.4 inç ekranını ve normal XPS 13'ten daha fazla metal elemente sahip daha da üstün tasarımını takdir ediyoruz. Bununla birlikte, 1000 $ 'lık bir başlangıç ​​fiyatıyla biraz daha pahalı. - DW

Dell XPS 13 2'si 1 Arada - 1000 ABD Doları +

Microsoft Surface Laptop 2

microsoft

Surface Laptop 2'nin kim olduğu sır değil.

Gerçekten de, Windows çalıştıran benzer ince ve hafif bir şey arıyorsanız, 13.5 inçlik Yüzey Dizüstü Bilgisayarı 2, Air ile aynı ağırlığa sahiptir ve Microsoft'un hızlı bir şekilde işaret ettiği için de daha incedir. Ayrıca, Air'da bulunmayan dört çekirdekli bir CPU seçeneği sunuyor ve testlerimizde pil ömrü daha da uzundu - yaklaşık 16 saat. Rahat bir klavye, duyarlı izleme paneli ve Mac benzeri olmayan şık bir tasarım ekleyin ve incelememizde eksiklikleri adlandırmak için zorlandık.

Herhangi bir şey varsa, görmek isterdik sadece bir değil, iki USB bağlantı noktası. Microsoft'un tescilli şarj fişi de biraz fazla kolay kesiliyor. Makine başlatıldığında, 999 $ 'dan (zaten Air'den daha ucuz) başladı, ancak bu yazımdan itibaren giriş seviyesi fiyatı diğer tüm yapılandırmalarda 300 $' lık bir fiyat indirimi ile 899 $ 'a düştü. - DW

Amazon'dan Surface Laptop 2 Satın Alın - $ 799

kaynak: http://engadget.com/2019/07/22/best-laptops-for-students-2019/

Bu haber 7144 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort