erkek protez saçthemeforest temaları

10 Yıl önce bugün neler oldu?

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen olayları sizler için derledik.TRT-5 ANADOLU KANALI AÇILDIBaşbakan Erdoğan, 'TRT-5 Anadolu' kanalının açılış törenine...

10 Yıl önce bugün neler oldu?
28 Ekim 2020 - 10:40 - Güncelleme: 28 Ekim 2020 - 10:40

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen olayları sizler için derledik.


TRT-5 ANADOLU KANALI AÇILDI
Başbakan Erdoğan, 'TRT-5 Anadolu' kanalının açılış törenine katıldı.
Törende bir konuşma yapan Başbakan Erdoğan, TRT Anadolu'ya uzun soluklu ve başarılı bir yayın hayatı dilediğini söyledi.


ISLANAN ÖĞRENCİLERE YAĞMURLUK DAĞITILDI
Eskişehir'de 29 Ekim Cumhuriyet bayramı kutlamaları Vilayet Meydanı'nda törenle başladı. Ancak yağmur sebebiyle, törenin başlamasını bekleyen öğrenciler ıslandı.
Öğrencilerin ıslandığını gören yetkililer, yağmurluk dağıtarak ıslanmalarını önledi.


STRESE KARŞI KAHKAHA YOGASI
Yaşar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Türkiye'de bir ilk olan 'Yaşam Okulu'nu da hayata geçirdi. Eğitmen Deniz Keller, Yaşam Okulu'nun öğrencilerine, stresle başa çıkabilmenin yöntemlerini 'Kahkaha Yogası' ile öğretiyor.

ORTADOĞU'LU SANATÇILAR 'BARIŞ' PANELİNDE
Orta Doğu'lu müzisyen, sanatçı ve televizyon yapımcıları, ABD'nin başkenti Washington'da katıldıkları panelde, medya ve hip-hop müziği, "barışın inşası" için kullandıklarını söyledi.
Irak'taki barış çabalarını destekleyen yapımcı Theo Dolan, "Barış ve Gençlik" anlamına gelen "Salam Shabab" adlı bir reality-show'un Irak kanallarında yayınlanacağını ve programın 14 -18 yaş arasındaki Iraklı gençlere hitap ettiğini söyledi.
(İHA)


Bu haber 93 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Şişli Eskort