"Başörtülü şeytan tartışması..."

İnternette yayınlana bir videodaki başörtülü şeytan tartışma yarattı. Kayseri Anadolu Kız İmam Hatip lisesi öğrencileri imam hatiplilerin asla kısa etek giymeyeceğini ve erkeklerle tanışmayacağını vurgulayan kısa film yaptı.

09 Ekim 2016 - 21:32

Şeytanın verdiği vesveselerin imam hatiplileri "kandıramayacağını" anlatan video sosyal medyada tıklanma rekoru kırdı. Hazırlanan kısa filmde, ezan okunduğu sırada genç kızın sevgilisiyle yazıştığı, görülürken, görüntüde “Merve ezanda bile erkeklerle konuşarak günaha girmektedir” altyazısı yer alıyor.

Devamında ise şeytan rolündeki kişi yaklaşıp “Ne gereği var şimdi namazın saate baksana daha erken...” dediği, bir an sevgilisiyle yazışmaya devam eden genç kızın ise daha sonra, “Aman Allah'ım! Ne yapıyorum ben; imam hatipliyim, namazımı kılmalıyım” ifadelerini kullandığı görülüyor. Filmde şeytanın "türbanlı" olması da dikkat çeken bir detay.


 
Sık sık, “Ama şeytanın unuttuğu bir şey var; Merve imam hatipli...” uyarıları bulunan video sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Video şöyle:

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Öğrenciyle ilişkiye giren öğretmen gözaltına alındı
Öğrenciyle ilişkiye giren öğretmen gözaltına alındı
Meryem öğretmeni öldürüp intihar etti
Meryem öğretmeni öldürüp intihar etti