Magazin Haberleri

Asla Geç Değildir
23 Şubat 2017, 10:32 0
Asla Geç Değildir
Okulun ilk günü, ilk derste profesörümüz, önce kendini tanıttı, sonra “Bu yıl, yepyeni bir öğrencimiz var. Çok ilginç biri bakalım bulabilecek misiniz” dedi.. Ayağa kalkıp etrafa bakmaya başlamıştım ki, yumuşak bir el omzuma dokundu.. Döndüm.. Yüzü iyice kırışmış bir yaşlı hanımefendi, bana gülümseyerek bakıyordu..
Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne saldırı
21 Şubat 2017, 00:43 0
Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne saldırı
İstanbul Kadıköy'deki Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ne gelen kimliği belirsiz bir şahıs, elindeki benzin bidonu ile binayı ateşe verdikten sonra kayıplara karıştı.
Temel ile İdris Fransa’ya geyik avına gitmiş
16 Şubat 2017, 21:53 0
Temel ile İdris Fransa’ya geyik avına gitmiş
Temel ile İdris Fransa’ya geyik avına gitmiş. Av da av yani… Deniz uçağıyla bir krater gölüne inecekler, dağlarda avlanacaklar sonra dönecekler… Uçakla av yapacakları yere gelirler pilot;.
Şarkıcı Sıla kaza yaptı
15 Şubat 2017, 00:15 0
Şarkıcı Sıla kaza yaptı
ŞARKICI 'Sıla', Sakarya'nın Hendek İlçesi'nde geçirdiği trafik kazasında yaralandı. Düzce'deki hastanede tedaviye alınan şarkıcının sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
Kıl
11 Şubat 2017, 22:05 0
Kıl
Zengin yaşlı bir adam bir sabah müthiş bir baş ağrısıyla uyanır, İlaç alır, geçmez. Bir iki gün bekler, ağrı devam eder. Doktor çağrılır. Doktor muayene eder, ağrının sebebini anlayamaz sadece ağrı kesiciler verip, gider. Fakat adamın baş ağrısı geçeceğine daha da artarak sürer. Baş ağrısının yanında gözleri de yaşarmaya baslar. Başka doktorlar çağrılır. Adam ağrıyı kesene servet vaat eder. Ama doktorların hiçbiri ağrıyı kesemediği gibi sebebini de bulamaz.
Jay Bowdy Facebook canlı yayınında intihar etti!
27 Ocak 2017, 22:51 0
Jay Bowdy Facebook canlı yayınında intihar etti!
ABD'li aktör Jay Bowdy, Facebook üzerinden yaptığı canlı yayında intihar etti.
Ünlü sanatçı hayatını kaybetti
21 Ocak 2017, 10:30 0
Ünlü sanatçı hayatını kaybetti
Oyuncu Ayberk Atilla bu sabah hayatını kaybetti. Sanatçı bir süredir tedavi görüyordu. Ayberk Atilla 71 yaşında hayata veda etti..
Seren Serengil'in eski kocası vuruldu
14 Ocak 2017, 12:04 0
Seren Serengil'in eski kocası vuruldu
İstanbul Beşiktaş'ta şarkıcı Seren Serengil'in eski eşi Musa Melih Aytun bir gece kulübünde silahlı saldırıya uğradı. Aytun saldırı sonucu bacağından yaralanırken, olayı gerçekleştiren şüpheli ise kayıplara karıştı. Olay anı ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
Usta oyuncudan üzücü haber
12 Ocak 2017, 13:33 0
Usta oyuncudan üzücü haber
Usta oyuncu Ayberk Atilla kansere yakalandı. Mesane kanserine yakalandığı öğrenilen Ayberk Atilla, hastanede müşahede altına alındı.
Modacı Barbaros Şansal tutuklandı
03 Ocak 2017, 21:08 0
Modacı Barbaros Şansal tutuklandı
Modacı Barbaros Şansal, “halkı kin düşmanlığa alenen tahrik etmek” suçundan tutuklandı. Kararda, Şansal’ın sosyal medya paylaşımlarının delil niteliğinde olduğu ve bu paylaşımların halkta oluşturduğu infialin dikkate alındığı belirtildi.