KYK'da göreve başlayacak memurlara uyarı

KYK yurt yönetim personeli sözlü sınavında başarılı olarak göreve başlayama hak kazanan adayların dikkatine. Yurt kayıtlarında istenen belgeler şu şekilde..

KYK'da göreve başlayacak memurlara uyarı

Posta, kargo veya kurye ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır. Ancak fiilen askerlik görevinde bulunanlar ile hastalık veya doğum mazereti nedeniyle belgelerini teslim etmeye gidemeyecek durumda olanlar (durumlarını belirten askerlik belgesi, doğum raporu veya hastalık raporu ibraz etmeleri kaydıyla) belgelerini yakınları aracılığıyla teslim edebileceklerdir. Asıl listede yer alanlardan göreve başlama işlemlerinin yapılması için geçerli bir mazereti olmadığı halde başvurmayanlar ile gerekli şartları taşımadığı sonradan anlaşılanlar göreve başlatılmayacaktır. Bu adaylar için sınav sonuçları kazanılmış hak sayılmayacaktır.

İSTENEN BELGELER

1- Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası ve adres bilgilerine ilişkin yazılı beyan 2- Adli Sicil Bilgilerine ilişkin yazılı beyan 3- KPSS Sonuç Belgesi 4- Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya kurumca onaylanmış sureti (yurt dışındaki üniversitelerden mezun olan adaylar için YÖK tarafından denkliği onaylanmış belge), 5- Erkek adaylar için e-Devlet kapısı (www.turkiye.gov.tr) üzerinden alınan Askerlik Durum Belgesi, 6- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmadığına dair yazılı beyan, 7- Mal Bildirim Formu, 8- Kamu Kurum ve Kuruluşunda görev yapmış ise buna dair hizmet belgesi  9- 6 adet fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş ve ilgilinin kolay tanınmasını sağlayacak şekilde) 10- Nüfus Cüzdanı fotokopisi 11- Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (Islak imzalı olacak şekilde bilgisayar veya daktilo ortamında doldurulacaktır.) 

 

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.