01 Aralık 2015

Açılış Sayfanız Yapın
Metin Boyutunu Küçült Metin Boyutunu Büyüt
15 Ocak 2010

Zihin Engelliler Sınıf Öğretmenliği Kursu

Aksaray, Mersin ve Yalova Hizmetiçi Eğitim Enstitüleri dolu olduğu için; bu merkezlerde “Zihin Engelliler Sınıf Öğretmenliği Kursu..
Aksaray, Mersin ve Yalova Hizmetiçi Eğitim Enstitüleri dolu olduğu için; bu merkezlerde “Zihin Engelliler Sınıf Öğretmenliği Kursu” yapılamayacaktır.

DUYURU
Bakanlığımızın 2010 YILI HİZMETİÇİ EĞİTİM PLANI kapsamında Aksaray, Mersin ve Yalova Hizmetiçi Eğitim Enstitüleri dolu olduğu için; bu merkezlerde “Zihin Engelliler Sınıf Öğretmenliği Kursu” yapılamayacaktır. Katılmak için başvurusu bulunan kursiyerlerin tamamı 11.01.2010 tarihinde Erzurum Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde başlayacak kursa alınacaklardır.
Erzurum Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde kursa katılması uygun görülen kursiyerlerin listeleri Hizmetiçi Eğitim Dairesi Başkanlığının http://hedb.meb.gov.tr internet adresinde yayınlanmıştır.
19.10.2009 tarihli ve 12300 sayılı yazı gereğince başvurusu alınan kursiyerler için yeniden “Zihin Engelliler Sınıf Öğretmenliği Kursu” düzenlenmeyeceği hususu da önemle duyurulur.


Yorumlar

Bu habere henüz kimse yorum yazmamış!

Yorum Ekle

Sadece üyelerimiz yorum yazabilirler. Üye iseniz lütfen giriş yapın, değilseniz hemen üye olabilirsiniz!

Reklam Alanı